Przejdź do treści
modernizacja szkoły
modernizacja szkoły 2
drogi 3
drogi
drogi 2
szkoła 4
Przejdź do stopki

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego w Krakowie

Treść

W dniu 15 marca 2023 roku grupa 5 uczniów Zespołu Szkół im. Emila Godlewskiego w Piotrkowicach Małych, pod opieką Pani Joanny Pabiańczyk, wzięła udział w kolejnej edycji Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego, który odbył się w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie. Uczestnikami Konkursu byli uczniowie i uczennice z Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji, Zespołu Szkół nr 1 im. św. Rafała Kalinowskiego oraz Zespołu Szkół im. Emila Godlewskiego w Piotrkowicach Małych.

Uczestnicy mierzyli się ze sobą w zadaniach językowych z rozumienia ze słuchu, rozumienia tekstu czytanego, słownictwa oraz gramatyki, także w eliminacjach ustnych. Tematem przewodnim było „Państwo i społeczeństwo”.

Do konkursu mogli przystąpić uczniowie, którzy zdobyli najwyższą ilość punktów w etapie szkolnym, byli to:

1. Zemełka Filip, klasa IV Tbg

2. Szafarski Kacper, klasa IV Tbg

3. Czerw Norbert, klasa III Tb

4. Nowak Paweł, klasa IV Tbg

5. Gruszka Julia, klasa IV Tbg

 

Miło nam poinformować, że Filip Zemełka zajął w konkursie II miejsce,  na IV miejscu uplasował się Kacper Szafarski, a na V Julia Gruszka.

Wszyscy godnie reprezentowali naszą szkołę, walcząc w potyczkach językowych i zdobyli I miejsce w kategorii szkół uczestniczących w konkursie!

Wszystkim  gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów!

310882