Przejdź do treści
modernizacja szkoły
modernizacja szkoły 2
drogi 3
drogi
drogi 2
szkoła 4
Przejdź do stopki

Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym

Treść

W dniu dzisiejszym w naszej szkole został rozegrany turniej tenisa stołowego w kategorii dziewcząt i chłopców🏓🙂Do rywalizacji przystąpiło przeszło 60 zawodników i zawodniczek z poszczególnych klas wyłonionych w drodze eliminacji klasowych.

W kategorii dziewcząt zwyciężyła Nikola Sutor z klasy I Te. Tuż za nią uplasowała się Kinga Kłębek z klasy 5Tb a trzecie miejsce przypadło Karolinie Ząbek z klasy 2Tc.

W kategorii chłopców mistrzem szkoły na rok 2023/2024 został Igor Rusiecki z 3Tc. Drugie miejsce zajął Dariusz Wawrzeń z klasy 5Ta a trzecia lokata przypadła Szymonowi Bilowi z klasy ITb.

Serdecznie gratulujemy🤗

Wyniki Mistrzostw Szkoły w tenisie stołowym

rozegranych w dniu 7.02.2024r

Dziewczęta:

1.     Sutor Nikola 1 Te

2.     Kłębek Kinga 5 Tbp

3.     Ząbek Karolina 2 Tc

4.     Bieniek Aleksandra 3 Ta

5- 6

            Deka Roksana 1 Tb

            Bochenek Mariola 4 Td

7-8

            Fryt Ewa 2 Tc-

            Olech Roksana 1 Tc

9-11

            Mazurek Paulina 1 Ta

            Surowiecka Rozalia 2 Tc

            Trafiał Zuzanna 1 Td

12-14

            Mazur Oliwia 1 Td

            Kopeć Zuzanna 1 Tc

            Rojewska  Martyna 1 Te

 

Chłopcy:

1.     Rusiecki Igor 3 Tc

2.     Wawrzeń Dariusz 5 Ta

3.     Bil Szymon 1 Tb

4.     Łyduch Marcel 1 Tb

5.     Kaczmarczyk Mateusz 1 Tc

6.     Olech Jakub 5 Ta

7.     Ciepły Szymon 3 Tb

8.     Bogucki Rafał 2 Td

9.     Maleta Filip 1 Tc

10.  Turek Tomasz 1 Tf

11.  Połetek Olaf 2 Tc

12.  Ziółek Mikołek 5 Tbp

13.  Gruszczak Sebastian 5 Tc

14.  Zaręba Bartłomiej 4 Tb

15.  Zięba Bartłomiej 1 Tf

16.  Augustyniak Marcin 3 Ta

17-23

            Mazurek Patryk 4 Ta

            Szczęśniak Piotr 3 Tc

            Paciuch Mikołaj 1 Tc

            Wtorek Alan 3 Tb

            Nowak Dawid 5 Tc

            Heretyk Patryk 5 Tbp

            Kalina Kuba 3 Tc

24-31

            Galus Przemysław 3 Tb

            Rokiciński Jakub 2 Td

            Kowalski Szymon 4 Ta

            Stanek Olaf 1 Tb

            Klimczyk Mateusz 2 Tc

            Piotrowski Bartosz 1 Tf

            Jędralski Łukasz 3 Ta

            Piskała Szymon 4 Tb

32-35

            Verkhovyi Andrzej 2 Td

            Galus Przemysław 3 Tb

            Marcin Mnich 3 Tb

            Haberski Oliwier 3 Tc

            Natkaniec Tomasz 1 Tb dysk.

 

299541